• Wpisów: 38
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:06
  • Licznik odwiedzin: 8 418 / 1075 dni
 
life.is.my.story
 
Jego rodzina tak bardzo dziękowała mi za uratowanie go. Okazało się, że to dzięki miłości i poświęceniu Voldemort nie mógł mnie pokonać. Tak samo z Draco, dzięki tak wielkiemu uczuciu jakim go darzyłam przeżył. Gdy wszyscy byli zebrani na placu, Malfoy stanął na podeście.
- Chciałbym coś powiedzieć! - krzyknął i nagle wszyscy umilkli - Dzięki najcudowniejszej dziewczynie jaką kiedykolwiek poznałem żyje... Wy wszyscy żyjecie - mówił z uśmiechem - Mnie i Hermione próbowano rozdzielić, ale jak widać prawdziwa miłość zawsze zwycięży. Mimo tego, że często zachowywałem się jak dupek, to ty mnie zmieniłaś - patrzył na mnie - Kocham cię Hermiono Granger i nie wyobrażam sobie ani dnia, ani godziny bez ciebie - podszedł w moją stronę.
Patrzyłam na niego chwile onieśmielona sytuacją. Rozejrzałam się w około, Ron przytulał Vanesse, Harry całował Ginny w czoło, wszyscy byli tacy szczęśliwi. Przecież ja też powinnam.
- Jeszcze czego - powiedziałam arogancko, a wszyscy się zmieszali.
W jednej chwili uśmiechnęłam się i dodałam.
- Mówiłam ci, że masz piękne oczy? - pocałowałam go.
Wszyscy zaczęli bić brawo i skakać z radości.

9 lat później
Mówili, że to nie możliwe, że nie pasujemy do siebie... Tak bardzo się mylili. Dwoje ludzi tak do szaleństwa zakochanych w sobie nie rozdzieli żadna siła. Chociaż walczyliśmy z wieloma przeciwnościami losu, zawsze znajdywaliśmy siebie.(filmik był już w poprzednich rozdziałach)

Pamiętam jakby to było wczoraj...(wspomnienia Hermiony)

Na zawsze razem ♥

forever.jpg


To tylko moja historia. Niezwykłej czarodziejki, która uratowała świat przed zagładą. Przy okazji zdobyłam przyjaciół na całe życie i poznałam prawdziwą miłość. Musiałam być silna, mądra i odważna. Osiągnęłam to, co wydawało mi się rzeczywiste tylko w snach. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej historii. Czy to koniec? Wręcz przeciwnie, to dopiero początek mojego idealnego życia.

-----------------------------------------------------
Harry Potter był wielką częścią mojego życia i dalej jest. Dlatego właśnie zaczęłam pisać o nim opowiadania ♥ Wraz z ostatnim 16 rozdziałem, kończy się pisanie o Hogwarcie, Draco, Hermionie i jej przyjaciołach. Mam nadzieję, że cała historia Dramione podobała Wam się. Teraz czas zacząć przygodę z Pamiętnikami Wampirów ♥

The end *-*

Kl♥udi♥

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków