• Wpisów: 38
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:06
  • Licznik odwiedzin: 8 418 / 1075 dni
 
life.is.my.story
 
Elena Gilbert (17 lat) - śliczna, niezwykle miła, przyjacielska i pomocna osoba. Nie lubi być w centrum uwagi i jest tajemnicza. Przez śmierć rodziców zamknęła się w sobie. Jest wrażliwa, delikatna, lojalna i szczera.

elena.png


Stefan Salvatore (17 lat) - nowy w liceum. Wszystkie dziewczyny za nim szaleją. Jest miły, przyjacielski i bardzo uroczy. Jest też bardzo tajemniczy.

stefan.jpg


Damon Salvatore (19 lat) - brat Stefana. Mega przystojny i porywczy. Nie słucha nikogo i zawsze zrobi to co uważa za słuszne, na jego własny sposób. We wszystkim chce być lepszy od Stefana. Często wychodzi na tym źle.

damon.gif


Bonnie Bennett (17 lat) - najlepsza przyjaciółka Eleny. Zawsze wspiera ją i pomaga. Przebojowa i odważna. Niektórym wydaje się dziwna, bo uważa, że ma coś wspólnego z magią.

bonnie.jpg


Caroline Forbes (17 lat) - dziewczyna, które zawsze musi wyglądać dobrze. Mistrzyni samokontroli. Próbuje zaprzyjaźnić się z Bonnie i Eleną. Zawsze się uśmiecha i jest mega pozytywna.

caroline.png


-----------------------------------------------------

Moi rodzice nie żyją już trzy miesiące... Zginęli w wypadku samochodowym, w którym uczestniczyłam. Nasz samochód wypadł z mostu i znalazł się w wodzie. Do dziś nie wiem jak ocalałam. To był cud. Teraz mieszkam z moją ciocią Jenną i z bratem Jeremym. Jak to rodzeństwo nie zawsze się dogadujemy. On wpadł w złe towarzystwo, dlatego właśnie staram się mu pomagać i jestem troszeczkę nadopiekuńcza. W końcu nie ma matki... Nie pozwolę, żeby zmarnował sobie życie. Jenna stara się jak tylko może, chociaż jej to nie wychodzi. Nie winie jej za to, podjęła się wyzwania i wzięła nas pod swoje skrzydła. Żadne z nas jeszcze nie otrząsnęło się po wypadku, ale co zrobić... Trzeba po prostu iść dalej. Nikt nie będzie się pytać co z rodzicami. Będą od nas wymagać tyle, co od innych. Ludzie kiedyś zapomną, że mamy takie problemy. Jestem bardzo tajemnicza i nie lubię być w centrum uwagi. Bonnie Bennett jest moją najlepszą przyjaciółką i zawsze mnie wspiera. Tak naprawdę to w moim życiu nie działo się nic ciekawego. Wiem, że dziś będzie inaczej. Musi być. I wszyscy mi uwierzą. Będę mówić "W porządku, dzięki. Czuję się lepiej". Już nie będę smutną sierotką. Zacznę od zera, zostanę kimś nowym. I przetrwam.

-----------------------------------------------------

Mam nadzieję, że wpis Wam się podobał ♥ Który z bohaterów najbardziej przypadł Wam do gustu? A może jest takich kilka? :D Myślę, że zaciekawiłam Was prologiem *-*

Jak tam w szkole misie? ^^ U mnie dzisiaj wyjątkowo dobrze ♥ 6 z polskiego ze sprawdzianu i - 5 z niemieckiego ;) I jeszcze 4 000 odwiedzin w 66 dni! Dziękuję kochani ♥ Good day ♥

Elena ♥ <-------------- nowy podpis *-*

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków